Telefon Et 05398116756

Sarı Hurdası

HURDA sarı

Sarı Hurdası Alımı

Gebze hurdacı  olarak geri dönüşüm sürecinde herkesin maksimum faydayı sağlamasını önemsiyoruz. Çevre temizliği önem vermemiz sebebiyle atık ürünlerinin geri dönüşümle tekrar kullanıma kazandırarak, doğaya zarar vermeyi engelleyip diğer bir yandan da milli ekonomiye destek vermeye çalışıyoruz. Gebze hurdacısı olarak hurda ihalesini izleyerek sadece hurma alımı yapmayıp her türlü yıkım, söküm, alım ve teslimat da yapmaktayız.  Daha yeşil ve yaşabilir bir dünya için hammaddelerin yeniden kazanmayı ilk öncelliğimiz haline getirmiş bulunmaktayız. Çevremizde maddeleri doğaya atmak yerine biriktirip hurdacılara yani bizlere ulaştırarak, herkese en doğru şekilde hizmet sunmaktayız. Hurda kategorisinde yer alan metal hurdası, elektronik ve kâğıt hurdası pek çok çeşidi olmakta ve her hürlü hurda alımınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aldığımız Sarı Hurdası Çeşitleri

Gebze hurdacı olarak her türlü sarı hurdası alımı yapıyoruz. Pirinç hurdası ya da bronz hurda olarak bilinen sarı hurda alımı yapıyoruz. Sarı hurdaya da diğer hurdalar kadar önem verilmektedir. Tel şekilde olabildiği gibi farklı halkalar şeklinde de olmaktadır. Çivi halinde olanları da vardır. Bu nedenlerle bu hurdalar, hurdacılar için farklı sektörlere kaynak sağlamak anlamına geldiği için daha da önem verirler. Sarı hurdası fiyatları piyasada her geçen gün yükselmektedir. Bu sebeple evinizde sarı hurda atığınız varsa bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Sarı Hurda Fiyatı

Piyasa şartlarına göre belirlenen fiyatlarla sarı hurda alımı yapıyoruz. Gebze sarı hurdası arz talep dengesine göre belirlenen fiyatlara sizlere her zaman en yüksek fiyatı sunmayı hedeflemekteyiz. Altınımsı ve parlak bir görünüme sahip olan sarı hurda pirinç malzemelerinin hemen her sektörde aranan bir madde olmasından ötürü bu ürüne olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Pek çok farklı ve avantajlı özelliğe sahip olan sarı hurda değerli olmasının birçok nedenleri vardır. Dayanıklılığı ve iletkenliği yüksektir.

Yüksek Çevre Bilinci

Uzun ömürlü olmasından oldukça tercih edilen sarı hurdayı istediğiniz yerden istediğiniz şekilde alarak söküm, kesim ve taşıma işlemlerini son derece titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yıkım işlemlerinden her türlü hurdayı tipine ve çeşidini göre ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurdacıyı Ara