Telefon Et 05398116756

Plastik Hurdası

Depolarınızdakileri Paraya Dönüştüren Hurdacılık Hizmetleri

Gebze hurdacı firması olarak hurda sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Evlerinizde ve depolarınızda bulunan, bahçenizin bir kenarına bıraktığınız ya da yenisini almayı düşündüğünüz bütün plastik hurdalarınızı satın alıyoruz. Oldukça geniş pazar payına sahip olan ülkemizde hurda sektörü de kendi payına düşeni almaktadır. Sektörün geniş pazar payı potansiyelinin bilincinde olarak en teknolojik araç gereçlerle çalışarak ekonomiye,  istihdama ve geri dönüşüm çalışmalarına katkı sağlamak için güvenilir hurda hizmeti veriyoruz.

Her Plastik Çöp Değildir

Çevre için son derece hassas olan firmamız gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakabilmek ve her atılan plastik maddenin çöp olmadığı gerçeğini gözler önüne serebilmek için çalışmaktadır. Firmamız plastiklerin doğaya yeniden kazandırılabileceğini göstermeyi gaye edinmiş bir işletmedir. Her geçen gün daha da bilinçlenmekte olan Gebze halkımıza hizmet veren firmamız Gebze bölgesinde bilinçli müşteri potansiyelini artıracak çalışmalara imza atmaktadır. Sektörde parmakla gösterilen nadir firmalar arasında yerini almış olan ve dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini yürüten firmamız her zaman müşterileri tarafından takdirle anılmayı başarmıştır. Müşterilerimize her zaman hem hurda alım hem de satma hizmetleri konusunda geniş imkanlar sunan firmamız kapınıza kadar gelerek piyasa değerinin üstünde sizi tatmin edecek fiyatlarla hurdalarınızı almaktadır.

En Yüksek Fiyatlarla Plastik Hurdalarınızı Alıyoruz

Geniş hurda yelpazesine sahip olan firmamızda her çeşit hurda alımlarının yanında oldukça çok kullanılan ve ikinci el piyasası her geçen gün artan plastik hurdası hizmeti de verilmektedir. Plastiklerin doğada en az 100 yıl bozulmadan kalarak doğaya ne kadar büyük zarar verdiğini düşündüğümüzde hurdacıya vereceğiniz işinize yaramayacak olan plastikleri doğaya kazandırmanın ve ne kadar faydalı bir hizmet olduğu anlaşılacaktır. Doğaya yapılacak katkının yanında evinizin ekonomisine katkıda bulunma imkanı da sunan firmamızda her sektörde ve her alanda kullanım potansiyeli olan plastikleri çöpe gitmekten ve çevreyi kirletmekten kurtararak yeniden çevre yararına kullanılmasına olanak sağlamaktayız. Plastik hurdasısektöründe Gebze plastik hurdası alım işlemlerini en yüksek fiyat seçenekleriyle gerçekleştiren firmamız Gebze halkına hizmet etmeye devam etmektedir.

Hurdacıyı Ara