Telefon Et 05398116756

Makina Hurdası

makine hurdası

Makina Hurdası Sat

İmalat artığının bir diğer ismi olarak bilindiği hurdalar, geri dönüşümde yerini alan ve çeşitlilik bakımından yeterince fazla olan ürün gruplarındandır. Hurdacıların alıp geri dönüşüm için gerekli yerlere sattığı söz konusu ürün grupları, kişilerin ellerinde kalan ürünleri maddi açıdan en güzel şekilde değerlendirebilecekleri bir tür fırsat niteliği taşımaktadır. Öyleyse sizler de bu fırsatlardan yararlanmak ve Gebze hurdacı olarak yanınızda olan bizlerle elinizdeki hurdaları değerlendirmek istemez misiniz?

Makina Hurdası Fiyatı

Herkes elindeki hurdaların hakkı verilsin yani değerinde satılsın ister. Dolayısıyla da kendisine sunulmuş olan fırsatları değerlendirerek avantajlı çıkmak ister. Zira piyasada yerini alan hurdacıların birçoğu bu konuda gerekli hassasiyeti göstermemektedir. İşte bu nedenle kişiler hurdalarını değerince alan ve kendilerine bu konuda güven verecek olan adreslere yönelmektedir. Bizlerse bu konuda göstermiş olduğumuz yüksek hassasiyetle siz değerli müşterilerimiz için güvenilir adresin ta kendisi olmaktayız.

Makina Geri Dönüşüm

Makine hurdası satmak isteyenlerden biri de siz misiniz? Yeterince pahalı olan makineler kullanım süreleri dolduğunda yahut artık kullanılamaz bir hal aldığında hurda olmaya mahkûm olmuş demektir. Bu noktada kapınıza gelerek yerinde parçaladığımız hurdalarınızı araçlara yüklemekte ve karşılığında hurdalarınız için olabilecek en yüksek değerlerle sizlere nakit ödemelerde bulunmaktayız. Ardından araçlara yüklediğimiz hurdaların döküm olanlarını döküm, demir olanlarını ise demir fabrikalarına ulaştırarak sizlerin de desteğiyle geri dönüşüm için ilk adımı atmaktayız.

Eski Makina Alanlar

Gebze makine hurdası için tercih edeceğiniz adresimiz sayesinde artık elden çıkardığınız hurdaları çöpe atmak zorunda değilsiniz. Öyleyse ücreti her makine için değişiklik gösteren hurdaları bizlere satmaya ne dersiniz? Böylece zamanında yüksek fiyatlar biçtiğiniz makinelere veda ederken bile karlı çıkma fırsatına sahip olabileceksiniz.

Hurda denildiğinde aslında hemen herkesin aklına, ederi kadar ücret alabilir miyim sorusu gelmektedir. Ederinde hurda alımı yapan bizler bu konuda içinizin rahat olabileceğinden söz ettik. Öyleyse makine hurdalarına biçilmiş olan fiyatlara ilaveten siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyatları sunduğumuzdan ve piyasaya kıyasla çok daha avantajlı ticaretler gerçekleştirebileceğimizin garantisini verdiğimizden de söz etmek isteriz.

Hurdacıya Sorulan Sıkça Sorulara Cevap

[toggles title=”Her Türlü Makinayı Alıyormuyuz?”]
Evet, her türlü ikinci el makinayı alıyoruz.
[/toggles]

[toggles title=”Makinaya Nasıl Fiyat Belirliyoruz?”]
İkinci el değerlendirebileceğimiz makina ise değeri neyse onu veriyoruz.Diğer türlü hurdanın üzerinde fiyat veririz.
[/toggles]

[toggles title=”Makinaları Nasıl Alıyoruz?”]
Satmak istediğiniz makina için önce fiyat veriyoruz. Sonrasında bulunduğunuz yere gelerek alımı yapıyoruz.
[/toggles]

[toggles title=”Kapasitemiz Ne Kadar?”]
Makinalarınızın sayısı, değeri ne olursa olsun alım yapabilecek kapasiteye sahibiz.
[/toggles]

[toggles title=”Nakliyesi Kime Ait?”]
Tarafımıza aittir.
[/toggles]

[toggles title=”Yüklemesi Kime Ait?”]
Tamamen bize aittir. Yüklemede kullanılacak vinç, forklift gibi araçlar tarafımızca kaşrılanır.
[/toggles]

Call Now ButtonHurdacıyı Ara