Telefon Et 05398116756

Kurşun Hurdası

kurşun hurdası alımı

Hurda Kurşun Sat

Yaşamsal faaliyetlerin devamlılığı ve daha uzun ömürlü bir dünya için hurdacılığın katkısı yadsınamaz boyuttadır. Hurdalar sayesinde üretimde kullanılan enerji yarıya düşürülerek tam da doğanın bizden istediğini gerçekleştirmiş oluyoruz. Organize sanayi bölgesinde yer alan Gebze Hurdacı, piyasanın tam da göbeğinde faal bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Yaptığımız işin çevremize olan olumlu katkılarının farkında olarak bilinci artırmaya yönelik birtakım çalışmalar için kolları sıvadık. Her gün pek çok ürün hurdaya çıkmakta ve dönüşüme kazandırılmaktadır. Ancak doğru alım ve sınıflandırma ile en sağlıklı sonuçlara ulaşılabilir. Çalışanlarımıza sağladığımız eğitimler sayesinde işimizi yıllardır kitabına uygun şeklide icra ediyoruz.

Kurşun Hurdası Alımı

Dönüşüme her türlü malzeme kazandırabilirsiniz. Örneklendirecek olursak kurşun da bu dönüşümler arasına girer. Genellikle inşaat atığı olarak karşımıza çıkan kurşun hurdası, kaplama olarak kullanılan bir malzemedir. Bilgine sahip olmadığınız pek çok hurda çeşidi olabilir. Bilinçlenmek ve katkınızı arttırmak için bizlere istediğiniz her an başvurabilirsiniz. Sizler için küçük ancak doğa için kocaman adımlar atabilirsiniz. Her geçen gün gelişen teknoloji ile yakından ilgiliyiz ve firmamızı sürekli güncel tutmaya gayret ediyoruz. Sizlerin de katkılarıyla uzun yıllar doğaya dost olmaya kararlıyız. Gebze kurşun hurdası konusunda en başta gelen ilçelerden biridir. Sanayi bölgesinde bulunmamızın verdiği avantajları yeni artılara çevirmek için her gün daha çok çalışıyoruz.

Doğaya Dost Firma

Firmamız atık yönetimini son derece profesyonelce sağlamakta ve gereklilik neyse onu uygulamaktadır. Sosyal sorumluluk olarak da gördüğümüz işimizde belirli projelerde yer alarak katkımızı arttırıyoruz. Yakın zamanda doğaya dost firma unvanını alarak ortaya koyduğumuz işi hakkıyla yaptığımızı kanıtladık. Sizlerin sayesinde adım adım buralara geldik. Bulunduğumuz konumdan memnunuz ve bunu korumak için gayret sarf ediyoruz. Pek çok firma da bizimle gönül rahatlığı ile çalışmaktadır.

Gebze Hurdacı ile İletişim

Sizler için detaylandırdığımız web adreslerimizden yararlanabilirsiniz. Bizlere ulaştığınız takdirde belirleyeceğimi aralıklarla sizleri ziyaret ederek hurdalarınızı alıyoruz. Hızlı ve güvenilir hizmetimizden bir telefon kadar uzak olduğunuzu unutmayın. Fiyat bilgisi için whatsapp numaralarımızı kullanarak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHurdacıyı Ara