Telefon Et 05398116756

Körfez Hurdacı

Körfez hurdacı hizmetinizdedir. Hurdalarınızdan kurtulmak, kurtulurken da para kazanmak isterseniz Körfez hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz.

Körfez Hurdacı

Körfez Hurdacı firmamız Kocaeli Körfez ilçesinde sizlere hizmet sunmaktadır. Her çeşit hurda satışı için bizlerle iletişime geçebilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Günün her saatinde Körfez ilçesinde her adresten hurda alımı yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçebilir ve hurdalarınızı yüksek fiyata satabilirsiniz.

Körfez Hurdacı tarafından tüm hurdalar satın alınmaktadır. Demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, nikel hurdası, çelik hurdası,  akü hurdası, sac hurdası, sandviç panel hurdası, motor hurdası,

Körfez Hurda Bakır Alan Hurdacı Firması

Bakır özellikle iletkenlik oranının yüksek olması sebebi ile tercih edilen bir maddedir. Değeri yüksek olan bakır iletkenlik konusunda metaller arasında ikinci sırada yer almaktadır. Zira ilk sırada gümüş bulunmaktadır. Kullanılamayan bakırlar diğer tüm ürünlerde olduğu gibi hurdaya dönüşmektedir. Geri dönüşümünün mümkün olması ise büyük bir ayrıcalıktır. Bakır hurdaların farklı çeşitleri söz konusu olmaktadır. Bobinler, bakır granül, lama bakır, yanık bakır (kırkambar bakır), nadolu bakır gibi isimlerle anılmaktadır.  Körfez Hurdacı firmamız bölgenin en saygın hurdacıları arasında yer almaktadır. Güncel bakır hurdası değerleri gün boyunca kesintisiz devam etmekte ve piyasa fiyatları üzerinden satın alımlarımız gerçekleştirilmektedir. Körfez bakır alan hurdacı firmamızdan hizmet alabilmek adına bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Körfez İlçesinde Kablo Hurdası Alımı

Körfez Hurdacı olarak, Kocaeli Körfez ilçesindeki kablo hurdalarının  satın alınması konusunda uzman ve deneyimli bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Kablo hurdaları, endüstriyel atıkların arasında yer alan ve enerji kaynaklarının verimli kullanımı için önemli bir malzeme olarak görülür. Hurdalar, tekrar kullanılabilir veya yeniden işlenerek farklı ürünlere dönüştürülebilir.

Körfez Hurdacı olarak, kablo hurdalarının toplanması ve geri dönüştürülmesi konusunda uzmanlaşmış bir ekiple çalışıyoruz. Hurdaları satın alırken, ekolojik ve ekonomik olarak verimli bir yöntemi benimserek, müşterilerimize en iyi fiyatları sunuyoruz.

Ayrıca, kablo hurdalarının toplanması ve işlenmesi sürecinde güncel yasal düzenlemeleri ve çevresel standartları da dikkate alıyoruz. Hurdaların atık yönetiminde etik ve sorumlu bir yaklaşım benimsemekteyiz.

Kocaeli Körfez ilçesinde ve çevresindeki müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Hurdalarınız için en iyi fiyat teklifini almak ve daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Körfez Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Alüminyum hafif metaller arasında yer almakta ve gümüş rengi ile bilinmektedir. Üstelik fiyat olarak da diğer metallere oranla çok daha bütçe dostudur. Bunun yanı sıra da bir hayli dayanıklıdır. Tüm bu sebeplerden ötürü ise sanayide, inşaatlarda, kablolarda alüminyum kullanımı oldukça yaygındır. Bu denli yaygın kullanılıyor olması ise bir süre sonra alüminyumların hurda niteliği taşımasını sağlamaktadır. Zira kullanım alanı genişledikçe, kullanım oranları daha da artacak ve kullanılamayacak duruma geldiğinde ise büyük oranda hurda niteliği taşıyacaktır. Doğaya zarar vermemesi adına bu metallerin geri dönüşüme kazandırılması önemlidir. Körfez Alüminyum alan hurdacı firmamız sayısız geri dönüşüme katkıları sayesinde öncül firmalardan biri olmuştur. Sizler de alüminyum hurdalarınızı tarafımıza satarak nakit elde edebilirsiniz.

Call Now ButtonHurdacıyı Ara