Telefon Et 05398116756

İzmit Hurdacı

İzmit Hurdacı

İzmit hurdacı firmamız tarafından Kocaeli İzmit’te her çeşit hurda alımı yapılmaktadır. Hurdacı firmamız tarafından tüm hurda çeşitleri satın alınır ve geri dönüşüme kazandırılır.

İzmit Hurdacı

Pek çok hurdacı firması müşterilerin talepleri doğrultusunda hurda olarak nitelendirilen eşyaları satın almakla yükümlüdür. İzmit hurdacı da kendi semtinde hizmet veren kaliteli çalışanları ile yıllardır bu alanda hizmet vermeyi sürdürüyor. Özellikle çalışmayan ve bozuk eşyalarınız varsa bunları bize satabilir ve karşılığında ekonomimize katkı sağlayabilirsiniz. Sizlerden aldığımız eşyaları kategorize ederek geri dönüşüm süreçlerine dahil ediyor ve bu eşyaların tekrardan değerlendirilmesini sağlıyoruz. Siz de bu süreçlerde bizlere destek olabilir ve fazladan gereksiz eşyanız varsa bizlere satabilirsiniz. Bizlere internet sitemizdeki adresten veya telefon numaralarından mesaj atarak arayarak veya e-posta yollayarak ulaşmanız mümkündür. Hadi siz de gereksiz eşyalarınızı İzmit hurdacı firmasına teslim edin ve geri dönüşüme katkı sağlayın.

İzmit Krom Hurdası Alımı

İzmit merkezde krom hurda alımı yapan firmamız tecrübe ile kaliteyi birleştirerek bu sektörde en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

İzmit hurda krom paslanmaz, fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçiniz. İstediğiniz yerden 304 kalite krom paslanmaz hurda, 304 paslanmaz hurdası talaşı, 306 paslanmaz krom hurdası, 310 krom paslanmaz hurdası, hurda krom 316 talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurda, hurda krom 430, krom makine hurdası, 430 paslanmaz krom hurda talaşı alımını istediğiniz yerden yapıyoruz.

Adresinize gelen ekibimiz size en iyi hizmeti sunarak ve en iyi fiyatı vererek krom hurda alımlarınızı yapıyor. İnternet sitemizdeki irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmit Bakır Hurda Alımı

İzmit bakır hurda alımı gerçekleştiren firmamız hurda sınıfında yer alan bakırları uygun şartlar altında almakta bu sayede hem kazanç elde edilmekte hem de geri dönüşüme katkı sağlanmaktadır. Profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz hurdaları bulunduğu yerde inceleyerek bakır hurdanın niteliğine göre müşteriye fiyat teklifinde bulunmaktadır. Firmamızın müşterilerine sunduğu teklif diğer firmalara göre oldukça yüksektir.

İzmit bakır hurda alımı en güvenli şartlarda geniş araç filomuzla alınmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız hurda alımını en yeni teknolojiye uygun araçlarla yapmaktadır. Böylece sorunsuz bir hurda alımı yapılmakta müşteri memnuniyeti %100 olarak sağlanmaktadır. Firmamız hurda alımı ile ilgili kısıtlamaya gitmeksizin her türlü hurdayı adresinizden almaktadır.

  • İzmit Kablo Hurdası Alan Hurdacı
  • İzmit Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı
  • İzmit Nikel Hurdası Alan Hurdacı
  • İzmit Akü Hurdası Alan Hurdacı
  • İzmit Sarı Hurdası Alan Hurdacı

İzmit Kablo Alan Hurdacı

Kablolar pek çok alanda kullanılmaktadır. Gerek evlerin ve işyerlerinin elektrik tesisatını oluşturmakta, gerek dış alanlarda elektriğin taşınmasında gerekse internet kullanım amacı ile kablolar tercih edilmektedir. Kablolar farklı özelliklere sahip olmakla birlikte kullanılamaz hale geldiğinde hurda niteliği taşımaktadır. Her bir kablo çeşidi kendi arasında geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Firmamız İzmit genelinde adresten alım seçeneği ile hurda kablolarınızı kilogram ve tonaj hesabı satın almaktadır. Tartım işlemlerimiz için kullanmış olduğumuz teraziler son derece sağlam ve sürekli kontrol edilmektedir. Üstelik her bir tartım işlemi sizlerin gözü önünde sağlanmakta ödemelerimiz nakit gerçekleştirilmektedir. İzmit kablo alan hurdacı firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHurdacıyı Ara