Hurdacıyı Hemen Ara 0505 004 07 02
info@gebzehurdaci.com 0505 004 07 02

Hurda Kablo Alımı

hurda kablo alımı

Gebze hurda kablo alımı gerçekleştiren firmamız elinizde bulunan tüm hurda niteliğindeki kablolara iyi fiyatlar ödemektedir. Hurda firmamız son derece yüksek standartlarda bir hurda alım hizmeti sunar. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konu hurdaların satın alınırken profesyonel kişiler tarafından değerlendirilmesidir. Aynı zamanda kabloların niteliği de bu süreçte en çok dikkat edilen konular arasında yer almaktadır. Hurdaları satın alırken beklentilerinizin karşılanmasında en çok önem verdiğimiz konu değerinde bir fiyat biçebilmektir. Bu nedenle de Gebze hurda alımı sırasında kablo türleri büyük bir önem taşır. Hurda olarak satın aldığımız hurda kablolar şunlardır:

  • 4/16 Kablo: Bu kablolar çürümeye ve neme en dayanıklı kablolar arasında yer alır. Bu nedenle de yer altı elektrik tesisatı döşemede yararlanılır.
  • 4/18 Kablo: Bunlar daha çok binaların iç tesisatlarının döşenmesinde kullanılan kablolardır. Aynı zamanda haberleşme ses sistemlerinde ve diafon sistemlerinde de kullanılırlar.
  • 4/24 Kablo: Uydu girişlerinde, elektronik eşyaların birçoğunda kullanılırlar.
  • 4/30 Kablo: Enstrüman ve kontrol mühendisliğinin en çok kullanılan kablo türleri arasında yer alır.
  • 4/50 Kablo: Güç merkezlerinde kullanılan ve yerel enerji dağıtımlarında kullanılan kablolardır.
  • 3/2,5 Kablo: Yırtılmaya karşı dışı izole olan kablo türleridir. Daha çok şebeke ve aydınlatmalarda kullanılırlar.

Bu kablo türlerinden hepsine ya da birkaçına fazla miktarda sahipseniz firmamız bu hurda kabloların alımını gerçekleştirebilmektedir.

Hurda Kablo Nedir?

Gebze hurda kablo alım hizmetini en iyi şekilde sizlere veren firmamız hurdaların değerinde alınmasını sağlar. Kablolar farklı türlerde üretilirler ve elektrik enerjisinin dağıtılmasında önemli bir işleve sahiptirler. Bu kablolar işlevini yitirince de hurda niteliğine bürünürler. Böyle durumlarda da firmamız hurda kabloları bulunduğu yerden bedelini nakit ödeyerek satın alır.

Firmamız uzun yıllardır. Gebze hurda alan yerler arasında önemli bir yer edinmiş durumdadır. Bu sayede elinizde bulunan tüm hurdaları bizlere satarak en iyi standartlarda hurdalardan kazanç elde edebilirsiniz. Hurda alımı sırasında beklentilerinizin karşılanmasında üstün niteliklerde hizmetler sunmaktayız. Her türden hurda alımı konusunda bizlerle iletişime geçmeli ve en iyi şekilde hurda alım hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

Hurda Kablo Fiyatları

Gebze hurda kablo fiyatları konusunda her zaman beklentilerinizin karşılanmasına özen gösteren bir firmayız. Tüm kablo türleri konusunda profesyonel davranıyor ve bu hurdaları bulunduğu yerden satın alıyoruz. Kalite standartları çerçevesinde hurda kablo fiyatları konusunda elinizdeki hurdaların değerini alabiliyorsunuz. Hizmetlerimiz sırasında şu noktalara dikkat ediyoruz:

  • Kablo hurdaları değerinde alıyoruz.
  • Kablo hurdaların miktarı konusunda bizlere bilgi verirseniz araç kapasitemizi ona göre ayarlıyoruz.
  • Deneyimli personeller yönlendiriyoruz.
  • Hurda kabloları olduğu yerden firmamız gelip alıyor.

Tüm bu avantajlarımız sayesinde hem kalabalık yapan kablo hurdalardan kurtulabiliyorsunuz hem de kolaylıkla bu hurdalardan para kazanabiliyorsunuz. Sektörde önemli bir yere sahip olan firmamız her anlamda en iyi fiyatları vermeye özen göstermektedir.

iletişim sayfamızdan form doldurarak veya 0505 004 07 02 numaramızdan bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Mesaj Gönder
Call Now ButtonHurdacıyı Ara