Hurdacıyı Hemen Ara 0505 004 07 02
info@gebzehurdaci.com 0505 004 07 02

Hurda Bakır Kablo Alan Hurdacı

hurda kablo

Gebze bakır kablo hurdası alımı yapan firmamız sadece Gebze ilçesi ile sınırlı kalmayıp, Dilovası hurda kablo, Şekerpınar bakır kablo hurdası, Darıca hurda kablo, Tuzla bakır kablo hurdası, Orhanlı bakır kablo hurdası gibi bölgeler dahil olmak üzere kısacası Gebze ve çevresinden İstanbul dahil olmak üzere bakır kablo hurdası alımı gerçekleştirmektedir. Gebze’de bulunan firmamız hurdacılık alanında faaliyetler sürdürmektedir. Zahmetsiz bir şekilde hurda kablo satışı yapmak için bizi aramanız yeterlidir. Belirttiğiniz adrese gelerek hurda kablo fiyatı vererek alımı gerçekleştirmekteyiz.

Elektrikçiler, sanayi alanları, şantiyeler kısacası elektrik ve elektronik alanında faaliyet sürdüren yerlerde bakır kablo hurdası oldukça fazla çıkmaktadır. Hurda kablolarınıza gerçek fiyat almak ve hakkı ile hurdacıya satmak istiyorsanız bizden hurda kablo fiyatları almayı ihmal etmeyiniz.

Kablo hurdası, hurdacılar için en değerli madenlerden birisidir. Çünkü kabloların içerisinde bakır bulunmaktadır. Sizlerden alınacak olan kablolar koruyucu plastiğinden ayrıştırılmakta, kırılmaktadır. Bu süreç ise işçilik ve emek istemektedir. Kablo geri dönüşümü hem ekonomik açıdan hem de ülke ekonomisi açısından hurda kablo alım satımı önemli bir yere sahiptir.

Hurda Kablo En Yüksek Nasıl Satılır?

Gebzehurdaci.com sitesi olarak internet üzerinden hurda kablo alımı yapmaktayız. En doğru ve en dürüst fiyatı bizden alacağınızdan emin olabilirsiniz. Hurda kablo satarken yüksek fiyata vermenin bazı püf noktaları vardır. Eğer mümkünse kablonun içerisindeki bakırı ayırmanız ve soyma bakır hurdası haline getirmeniz demek size verilecek olan fiyat teklifinin kat ve katı yüksek olmasını sağlamış olursunuz. Örneğin; 100 kilo civarında bir kablonuz var var sayalım. Koruyucu plastiğinden bakırı ayrıştırmanız durumunda 100 kg olan kablonuz belki 80 kiloya düşer ama emin olabilirsiniz ki 80 kilo olmasından dolayı daha yüksek fiyata satabilirsiniz demektir. Misal; 100 kg kabloya 2000 TL veriyorken soyma bakır haline getirmeniz durumunda neredeyse iki katına fiyata bizlere satabilirsiniz. Bu arada ayrıştırma işleminden sonra soyma bakıra ayrı fiyat, plastiğine ayrı fiyat verebiliyoruz. Kablo plastiği de geri dönüşüm için oldukça önemlidir.

Nakit Ödeme ile Hurda Bakır Kablo Alıyoruz

Firmamız sektöründe lider konumda olan özellikle müşterileri açısından parmakla gösterilen bir firmadır. Emin olabilirsiniz ki hurda bakır kablo fiyatı sizin zarar etmeyeceğiniz şekilde sizlere sunulmaktadır. Diğer hurdacı firmaları ile bizleri kıyaslamayınız. Doğru fiyat vermek bizim önemli süreçlerimizden birisidir. Hurda bakır kablo alımı yaparken ödemesi peşin olarak yapılmaktadır. İsterseniz bizim hurda depomuza getirebilir, isterseniz bizi çağırarak ödemeyi nakit olarak yapmamızı sağlayabilirsiniz. Hurda depomuza gelmeniz demek sizleri el üstünde tutmamız, gerekli olan ikramımız ile birlikte baş tacı olacağınızdan emin olabilirsiniz. Ticaretin yanı sıra dostluk, saygı, hoşgörü ve tanışmak çalışma ahlakımızın içerisinde olan güzelliklerdendir.

Kilosu Ne Olursa Olsun Bakır Kablo Alımı Yapacak Güçteyiz

Hurda bakır kablo satmak için elinizde ister 5 kg olsun, isterseniz 5 ton olsun kilo, tonaj hiç fark etmeksizin yerinden gelip alımı yapmaktayız. Hiçbir şekilde az veya çok demeyiz. Güçlü bir hurdacılık anlayışı içerisinde piyasanın iyileri arasındayız.

Hurda Bakır Kablo Yüksek Fiyata Nasıl Satılır?

  • Önceliğiniz biz olmalıyız. Çünkü bu sektörde tüm bakır kablo hurdası alımı bizim tarafımızca yapılmaktadır.
  • Kabloların birçok çeşidi olduğu için  hurda kablo arasında fiyat farkı oluşabilmektedir.
  • Net olarak hurda bakır kablo fiyatı almak için birkaç resim göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Kablonun içerisinde herhangi bir şekilde toz, toprak ya da bakır etrafında çelik koruyucular var mı, yok mu bunu bizimle paylaşmanız daha verimli bir sonuç ortaya çıkaracaktır.
  • Kablonuzun çok damarlı olması, tek damar olması, sektörde bilek kalınlığında hurda kablo olarak adlandırılan kalın kablolar yine fiyatı belirleyen, yükselten önemli faktörlerden bazılarıdır.
  • Bizi aradığınız zaman tahmini veya ortalama kilosu hakkında bilgi vermeyi ihmal etmeyin.
  • WhatsApp uygulaması üzerinden resim yollamanız yeterli olacaktır. Bizi ister arayın, isterseniz Whatsapp uygulaması sayesinde resim gönderin net fiyatı alın.
  • Sizlere vermiş olduğumuz fiyatı onaylamanız durumunda konum göndermeniz alım için yeterli olacaktır.

Hurda Kablo Fiyatı Belirlenmesi

Kablolar çoğunlukla tarafımıza karışık hurda bakır kablo şeklinde gelmektedir. Yerinde keşif yapmamız karışık kablo fiyatı için net rakamı söylememiz anlamına gelmektedir.

Satın Aldığımız Kablolara Yapılan İşlemler

Geri dönüşüm bilindiği üzere dünya için önemli bir süreçtir. Sizlerden alınacak olan kablo hurdası bir çok işlemden geçmektedir. Sizden almış olduğumuz bakır kablo öncelikle her kalınlıkta kablo için plastiğinden ayırma makinası ile ayrıştırılır. Plastik kısım bir kenara, bakır kısım bir kenara ayrıştırılır. Daha sonrasında geri dönüşüm elde edilmiş olur. İlkel yollarla kablo soymak sağlık açısından sıkıntı çıkarabildiği gibi fiyat zararı ile de karşılaşabilirsiniz. Bizlere soymadan getirmeniz veya satmanız emin olabilirsiniz ki sizin açınızdan daha sağlıklı bir süreç olacaktır.

Gebze Hurda Bakır Kablo Alımı Yapıyoruz

Öncelikle elinizde, deponuzda, işyerinizde veya herhangi bir yer de birikmiş hurda bakır kablo varsa ve satmak istiyorsanız 0505 004 07 02 numaramızdan bizimle iletişime geçin. Bize satmasanız bile bizden fiyat almayı unutmayınız. Yerimiz Gebze’de olduğu için hızlı bir şekilde daha doğrusu 30 dakika gibi kısa bir sürede bakır kablo hurda alımı yapabilmekteyiz. Hurda depomuza getirerek satışını yapabilirsiniz.

Hurdacılar Arasındaki Fiyat Farkını Anlamak?

Firmalar veya bireysel kişiler sadece hurda bakır kablo için demiyoruz diğer tüm hurdalar için çok yüksek fiyat teklileri almaktadır. Bunu buradan açık yüreklilikle belirtmek istiyoruz ki her malın bir fiyatı vardır ve alan-satan piyasada bellidir. Örneğin bugünkü rakamlar üzerinden anlatacak olursak eğer; bugün soyma bakırın fiyatı maksimum 35 TL’ye satılmaktadır. Ben size 32 TL veya 33 TL fiyat veriyorsam ve bir başka geri dönüşüm firması 37 TL, 40 TL gibi rakamı size iletiyorsa bu işten şüphe duymanız gerekir. Çünkü kantar oyununa geleceğinizden emin olabilirsiniz. Biz dürüst bir esnaf olduğumuz için yıllardan beridir helal kazanmayı kendimize hak bildik ve asla kendimizi bozmadık. Siz yüksek fiyata sattığınızı var sayarsınız ancak aslında en düşük fiyata vermiş sayılırsınız. Bu nedenle fiyat ortalaması ne çok düşük, ne de çok yüksek kişilerle çalışmak yerine ortalama rakam veren hurdacılar ile çalışmanız sizin açınızdan daha karlı olacaktır.

Hurda Kablo Alımı Yaptığımız Yerler

Darıca hurda bakır kablo, Gebze bakır kablo, Şekerpınar bakır kablo hurdası, Tuzla hurda soyma bakır, Dilovası hurda kablo bakır, Çayırova hurda bakır kablo, Gebze karışık kablo alımı, Gebze hurda bakır alan firma olarak kendimizi tanıttığımızı düşünüyoruz.

Hurda Bakır Kablo Fiyatı için 0505 004 07 02 numaramızı tıklayarak arayabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Mesaj Gönder
Call Now ButtonHurdacıyı Ara