Telefon Et 05398116756

Hakkımızda

Gebze Hurdacı


Hakkımızda

Net Geri Dönüşüm Her Türlü Hurda Alım ve Satım - Net Geri Dönüşüm

Alanında tecrübe kazanmış ve geri dönüştürülebilen hurdaları ülke ekonomisine kazandırmanın gayretindeyiz. Ekonomik ömrünü tamamlamış hurda niteliğindeki eşyalarınızı toplayarak başka bir formda kullanılmasına yardımcı oluyoruz. Bu şekilde hem ekonominin metal ve ham madde ihtiyacını karşılıyoruz hem de hurdada bulunan değerlerin kaybolmasının önüne geçiyoruz.

Trusted By Worlds Best

WHAT CLIENTS SAYS?

“Deniz Y.”

Çalıştığımız en iyi hurdacı firması. Barış Beye teşekkür ederiz ilgisi için

(08 Reviews)

“Can D.”

Hurda hizmetiniz için teşekkür ederiz. Herkese Tavsiye Ederim.

(03 Reviews)

“Murat M.”

Çok iyi iş çıkardılar. Hurdaları yüksek fiyattan satın aldılar.

(07 Reviews)
Gebze Hurdacı

Sıkça Sorulan Sorular?

FAQ Image

01.Hurda satışı yapmak istiyorum, ödememi nasıl alabilirim?

İşinde uzman ekiplerimiz miktarına bakmadan size ulaşır ve hurdalarınızı o günkü güncel değerinden hesaplayarak anında nakit ödeme gerçekleştirir.

02.Neler hurda olarak kabul edilir?

Evinizde kullanmadığınız ya da arızalı olan demir, alüminyum, bakır, vb. gibi metal ihtiva eden eşyalarınızdan tutun da, kablo, plastik, bidon, varil, vb. gibi her türden hurdalarınızı yerinde alıyor ve nakit olarak ödemeyi gerçekleştiriyoruz.

03.Hurda alımı için minimum miktar nedir?

Hurda alımlarımızı miktar gözetmeksizin alıyoruz. Tek yapmanız gereken, hurda alımı için öncesinde bizi aramanız ve ön bilgi olarak elinizdeki hurdaları bizimle paylaşmanız. Ekibimiz sizi en doğru şekilde bilgilendirerek yönlendirme sağlayacaktır.

04.Hurdaların fiyatlandırılması ne şekilde yapılıyor?

Bilindiği üzere hurda fiyatları niteliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Demir, bakır, alüminyum gibi hurdalar dünya borsalarında işlem görmekte olup, güncel fiyatlar o günkü değerinden yansıtılmaktadır. Kağıt, plastik, kablo gibi hurdalarınız için de gerekli ayrıştırma ve uzman ekiplerimizin incelemesi neticesinde fiyatlandırılır ve en yüksek değerinden kazanç sağlamanız için çalışma yapılır.

05.Bina yıkımında maliyetleri düşürebilmek için ne yapmalıyız?

Binanızın yıkımı sırasında açığa çıkan hurdalarınızı, yıkım sırasında ayrıştırıyoruz ve güncel fiyatlarını belirleyip maliyetinizi minimuma indiriyoruz. Unutmayın, hurdalarınız da bir değer ve şirketimiz değerinde fiyatlama yaparak sizi ek bir maliyet çıkarmadan, yıkım işleminizden tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Gebze Hurdacı

Yazılarımız

HizmetlerimizFeatured Image
Gebze HurdacıFeatured Image
Gebze HurdacıFeatured Image
Hurdacıyı Ara