Hurdacıyı Hemen Ara 0505 004 07 02
info@gebzehurdaci.com 0505 004 07 02

Gebze Soyma Bakır Fiyatları

Gebze Soyma Bakır Fiyatları

Güncel Gebze soyma bakır fiyatları hakkında bilgi almak için piyasayı yakından takip eden hurdacılardan bilgi alabilirsiniz. Hurda alım ve satım işi ile ilgilenen firmalar her gün güncellenen soyma bakır fiyatları hakkında size en doğru bilgiyi verir. Bakır uzun yıllar itibari ile kullanılan metaller arasında yer alır ve son derece değerlidir. Bu nedenle bakırın geri dönüşüm piyasası oldukça hareketlidir. Hurdaya kazandırılan soyma bakır, geri dönüşüm işlemlerine alınarak tekrar kullanılabilecek hale getirilebilir. Bu sayede atık soyma bakırlar yinelenerek tekrar değerlendirilebilir.

Soyma Bakır Nedir?

Soyma bakır, dış yüzeyi parlak olan ve arık ilerimde kullanılabilir özelliğini kaybeden kablolardan soyularak elde edilen bir bakır türüdür. Soyma bakır, genelde kabloların içinde bulunur. Günlük yaşamda elektrik iletkenliği ihtiyacından dolayı kullanılır. Ömrü dolarak bu işlevi yerine getiremeyen kablolar atılmadan önce kesilir ve içlerinde bulunan materyaller çıkartılır. Elde edilen soyma bakır, tekrar ikinci el olarak geri dönüşüme kazandırılabilir. Soyma bakırların en fazla bulundukları yerler şöyledir;

 • Evlerde bulunan tesisatlar
 • İşyeri tesisatları
 • Elektrik tesisatları
 • Elektronik eşyaların kabloları
 • Ev aletlerinin kabloları
 • Fabrika gibi iç binaları
 • Tadilat yapılan alanlar
 • Yıkımın gerçekleştiği alanlar

Soyma bakırlar geri dönüşüm açısından çok değerlidir. Elinizde olan soyma bakırları tekrar değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gebze soyma bakır fiyatları hakkında en iyi fiyatlara sahip olmak için bizi tercih etmeniz yeterlidir.

Soyma Bakırın Değeri

Bakırın soyulmuş hali olan soyma bakır birçok farklı sektörde kullanılır. Değerli hurdalar sınıfında yer alır. Diğer hurdalar ile kıyaslandığında değer bakımından üst sıralarda yer alır. Gebze ve civarında hurdacı firmasına ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçerek soyma bakırlarınızı en iyi fiyatlar ile geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Gebze soyma bakır fiyatları hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Bakır hurdalar çok çeşitlidir. Buna bağlı olarak her bakır hurda farklı bir sınıfta değerlendirilir. Cinsine göre alım fiyatları değişir. Yüksek değeri ile özellikle firmaları memnun eden soyma bakır fiyatları hurda firmamızda değerinden alınır. Elinizde bulunan soyma bakır miktarı ne kadar olursa olsun bizimle iletişime geçerek güncel fiyattan bakırlarınızı değerlendirebilirsiniz. Gebze soyma bakır fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra adresinizi bize bildirmeniz yeterlidir. Hurda personellerimiz belirtilen saatte adresinize gelerek soyma bakırlarınızı sizlerden alır.

Soyma Bakır Fiyatları

Gebze soyma bakır fiyatları hakkında net bir bilgiye sahip olabilmeniz için öncelikle hurdanızın miktarını belirtmeniz gerekir. Bununla birlikte bakırı nereden çıkartarak elde ettiğinizi de bizimle paylaşarak güncel fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. Gebze soyma bakır fiyatları konusuna etki eden diğer faktörler şunlardır;

 • Eşyanın kullanıldığı alan
 • Hurda olarak kabul edilecek bakır kablonun genişliği
 • Hurdanın toplam hacmi
 • Hurdanın toplam ağırlığı

Yukarıda belirtilen bütün bilgilerinin netleşmesi ile Gebze soyma bakır fiyatları hakkında daha güncel fiyatlara sahip olabilirsiniz. Elinizdeki bakır hurdaları en iyi fiyattan değerlendirmek için Gebze genelinde hizmet veren firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

iletişim sayfamızdan form doldurarak veya 0505 004 07 02 numaramızdan bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Mesaj Gönder
Call Now ButtonHurdacıyı Ara