Telefon Et 05398116756

Gebze Paslanmaz Hurda Alanlar

Gebze Paslanmaz Hurda Alanlar

Gebze paslanmaz hurda alanlar müşterilerden aldıkları hurdaları tekrar geri dönüşüme kazandırır. Genelde sanayide kullanılan malzemelerin atıkları olarak biriken paslanmaz hurdalar, geri dönüşüm sayesinde firmaların alım gücü için ayırdıkları bütçeye katkıda bulunur. Gebze ve civarında ihtiyacınız olacak paslanmaz hurdacı için bizimle iletişime geçebilir ve hurdalarınızın gerçek değeri ile geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Paslanmaz Hurda Nedir?

Paslanmaz hurda, dayanıklı çelik malzemenin kullanım sonrası atıl duruma düşmesi ile ortaya çıkan malzemedir. Çelik malzemenin güçlendirilmiş hali olan paslanmaz malzemeler özellikle dış ortam şartlarına karşı koruyucu olması nedeni ile tercih edilir. Uzun ömürlü olması nedeni ile tercih edilen paslanmaz demir ve çelik, hurda haline dönüştüğünde de son derece değerlidir. Geri dönüşüme kazandırılan bu malzeme birtakım işlemlerden geçirilerek tekrar sıfır malzeme halini alabilir. Geri dönüşümde değer kaybetmeden elinizdeki paslanmaz hurdaları aynı gün içinde satmak için Gebze hurdacılar firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmaz hurdalar kalitelerine göre çok farklı sınıflara ayrılır. Bu kaliteler hurdaların satışında kilo fiyatını etkiler. Aynı şekilde özellikle sanayi sektörü her bir paslanmaz çelik malzemeyi kalitesine göre farklı fiyatlardan satın alır. Bu sayede hurda olarak verilecek paslanmaz hurdalarda işletmelerin zarar etmesinin önüne geçilir. Paslanmaz hurda olarak değerlendirilen değerli materyallerin kalitelerine göre çeşitleri şunlardır;

 • Paslanmaz hurda 304 krom
 • Paslanmaz hurda 304 krom talaşı
 • Paslanmaz hurda 430 krom
 • Paslanmaz hurda 201 krom
 • Paslanmaz hurda 202 krom
 • Paslanmaz hurda 310 krom
 • Paslanmaz hurda 316 krom
 • Anot nikel

Yukarıda saydığımız paslanmaz hurda çeşitleri Gebze paslanmaz hurda alanlar tarafından satın alınarak geri dönüşüme kazandırılır. Paslanmaz hurdalarınızı değerinden kazanca çevirmek ve hem işletmelerinizden yer açmak hem de geri dönüşüme katkıda bulunmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmaz Huda Alan Firmalar

Gebze paslanmaz hurda alanlar hurdaların bulunduğu adresten toplanmasını ve taşınmasını sağlar. Elinizde paslanmaz hurda olduğunda herhangi bir taşıma ya da biriktirme işlemi yapmadan direk Gebze paslanmaz hurda alanlar ile görüşebilirsiniz. Adresinizi verdikten sonra kısa sürede gelen hurdacılar hurdaları inceledikten sonra size gerekli hizmeti sunar. Gebze paslanmaz hurda alanlar ile görüşeceğiniz zaman bize ulaşarak yorulmadan elinizdeki bütün atık ve kullanılmayan paslanmaz hurdaları değerinden satabilirsiniz. Paslanmaz hurdaların genelde kullanıldıkları yerler şu şekildedir;

 • Sanayiler
 • Makine yedek parçacıları
 • İnşaat sektörü
 • Atış poligonları
 • Üretim tesisleri
 • Yerel işletmeler

Paslanmaz Hurda Fiyatları

Paslanmaz hurda fiyatları hurdanın yoğunluk derecesine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Materyalin içerisinde bulunan krom ve nikel oranı fiyatını doğrudan etkiler. Bununla birlikte miktarı ve hurdanın bulunduğu yer de hurda fiyatını etkileyen diğer unsurlar arasında yer alır. Sağlamlığı ile diğer hurda çeşitlerinden ayrılan paslanmaz hurdalar, geri dönüşümde de oldukça değerlidir. Elinizde bulunan paslanmaz hurdaları değerinden satmak ve ek gelir elde etmek için bize ulaşabilirsiniz.

iletişim sayfamızdan form doldurarak veya 0539 811 67 56 numaramızdan bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHurdacıyı Ara