Hurdacıyı Hemen Ara 0505 004 07 02
info@gebzehurdaci.com 0505 004 07 02

Gebze Klima Borusu Alanlar

Gebze Klima Borusu Alanlar

Gebze Klima Borusu Alanlar Kullanmadığınız klima borularını geri dönüşüme kazandırmak için Gebze klima borusu alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Gebze genelinde klima borusu alan hurdacı firmaları arasında bulunan firmamız klima hurdalarınızı en iyi fiyat garantisi ile satın alır. Günümüzde birçok alanda klima kullanımı mevcuttur. Uzun ömürlü olması nedeni ile tercih edilen klimalar, kullanılamaz hale geldiklerinde hurdaları ile de oldukça değerlidir. Hurda parçalarını hurdacılara satarak ekstra gelir elde edebilirsiniz. Gebze klima borusu alanlar ile görüşmeden önce bize ulaşarak kârlı çıkacağınız bir hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Klima Hurdası Nedir?

Klima sıcak ortamlarda havayı serinletmek için kullanılan elektronik eşyalardır. Hem sıcak hem de soğuk hava verebilen bu eşyalar soğuk olan ortamı ısıtma konusunda da profesyoneldir. Bu sayede dört mevsim kapalı ortamlarda kullanılır. Klimaların içerisinde bir kompresör bulunur. Bu kompresör havanın sıcak ya da soğuk olmasını sağlayacak şekilde akışkan gazın devir daim yapmasını sağlar. Ortamlarda ideal hava derecesinin elde edilmesini sağlayan klimalar kullanılmaz hale geldiklerinde hurda sınıfına girer. Hurda olarak değer gören klimaların her bir parçası ayrı sınıfta değerlendirilir. Yani klima hurda olarak değerlendirildiğinde sökülür ve içlerindeki parçaların her birisi ayrı ayrı geri dönüşüme kazandırılır.

Klima hurdası dendiğinde akla ilk gelen parçalar bakır borulardır. Klima içerisinde iletkenliği sağlaması amacı ile bulunan borular, hurda sınıfında oldukça değerlidir. Klima hurdası olarak değer gören ve alımını yaptığımız parçalar şunlardır;

 • Kompresör
 • Kondaktör
 • Kondansatör
 • Gaz evaporatörü
 • Bakır botu
 • Kablo
 • İç klima ünitesi
 • Dış klima ünitesi

Hurda Klima Borusunun Önemi

Klima içerisindeki en önemli materyal borulardır. Borular içerideki havanın aktarılmasını ve dışarı atılmasını sağlar. Hurda klima borusu bakır malzemeden oluştuğu için ayrı bir öneme sahiptir. Bakır en değerli hurda grubu arasında yer alır. Klima hurdasının içerisinde yer alan borular da bu nedenle yüksek fiyat üzerinden değer görür. Atıl durumda olan kullanılmayan klimaların geri dönüşüme kazandırılması ile ek gelir elde edebilirsiniz. Gebze klima borusu alanlar ile iletişime geçmeden önce bizimle görüşerek hizmet detaylarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hurda klima borularınızı hurdacı firmamıza satarak geri dönüşüme sağlayacağınız faydalar şunlardır;

 • Doğadaki kaynakların daha ekonomik kullanılmasını sağlayabilirsiniz
 • Çevrenin korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.
 • Daha az doğal madde tüketiminde rol oynayabilirsiniz.
 • Ekonomik anlamda kârlı çıkabilirsiniz.
 • Çevre kirliliğinin önüne geçebilirsiniz.

Gebze Hurda Klima Borusu Fiyatı

Gebze klima borusu alanlar hurda hizmetini güncel fiyatlar ile müşterilerine sunar. Gebze genelinde her mahallede ihtiyacınız olacak hurda satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gebze klima borusu alanlar arasında yer alan firmamız adres bıraktığınız taktirde aynı gün hurda alım işlemini gerçekleştirir. Adresinizde bulunan klima borularını zahmetsiz bir şekilde geri dönüşüme kazandırmak için bize her an ulaşabilirsiniz.

iletişim sayfamızdan form doldurarak veya 0505 004 07 02 numaramızdan bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Mesaj Gönder
Call Now ButtonHurdacıyı Ara