Hurdacıyı Hemen Ara 0505 004 07 02
info@gebzehurdaci.com 0505 004 07 02

Gebze Demir Hurdası Alanlar

Gebze Demir Hurdası Alanlar

Gebze demir hurdası alanlar özellikle sanayi sektöründe hizmet veren firmalara büyük kolaylık sağlar. Üretim için kullanılan demir malzemenin kullanılmayan kısmı hurda olarak adlandırılır. Bununla birlikte yanlış üretim kaynaklı olarak fireye çıkan her türlü demir malzeme de hurda kapsamında değerlendirilir. Kullanım fazlası şeklinde biriken demirler hurda olarak geri dönüşüme kazandırıldığında hem işverenlere hem de geri dönüşüm sektörüne olumlu yönde katkı sağlar. Gebze genelinde demir hurda alımı konusunda gerekli hizmeti sizlere sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek demir hurdalarınızı günlük değeri üzerinden geri dönüşüme satabilir ve hurdadan ek gelir elde edebilirsiniz. Gebze demir hurdası alanlar konusunda araştırma yapmaya başlamadan önce bize ulaşarak memnun kalabileceğiniz bir hizmet satın alabilirsiniz.

En Değerli Demir Hurda Çeşitleri

Demir, dünya genelinde en yaygın bulunan mineraller arasındadır. Yer kabuğunda da sayısı bilinmeyecek kadar çok ağırlıkta demir bulunur. Hurda kapsamında değerlendirilen başlıca demir çeşitleri şunlardır;

 • Karışık demir hurda
 • DKP hurda
 • Ekstra demir hurdası
 • PİK döküm demir hurdası
 • Toplama demir hurdası
 • Talaş demiş hurdası

Demir, miktar olarak çok fazladır ve fiyat olarak da odlukça uygundur. Bu nedenle özellikle otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılır. Dünya genelinde otomotiv sektörü kadar inşaat sektöründe de demire ihtiyaç duyulur. Ham madde olarak kullanılan bu materyal, hurdadan geri dönüştürülerek doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur.

Demir Hurdasının Geri Dönüşümdeki Önemi

Geri dönüşüm bütün materyaller için önemlidir. Doğaya ve işverenler faydası nedeni ile tercih edilen geri dönüşümde demirin önemi şu şekildedir;

 • Demir hurdası birçok kişi için ek gelir kapısı olur.
 • Ham madde tedarikinde kolaylık sağlar.
 • Doğada geri dönüşüm ile ham maddeye olan ihtiyaç azalır.
 • Üretim yapan işyerlerinde hurda için ayrılan alanlar temizlenir ve kullanıma açılır.
 • Üretim yapan işletmelerde satın alma gücünü artırır.

Gebze genelinde elinizde bulunan bütün artık demirleri hurda olarak değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gebze demir hurdası alanlar arasında yer alan firmamız hurdanızı değerinden satın alır. Böylece size ekstra maliyet çıkartmadan fayda sağlar. Bizimle iletişime geçerek hurdanızın miktarını bildirebilir ve aynı gün hurdalarınızın kazanca dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Gebze Demir Hurdası Satın Alanlar

Hurda dendiğinde akla ilk gelen materyal demirdir. Kullanım alanı geniş olduğu için demirin hurdası oldukça kıymetlidir. Biriktirdiğiniz hurdaları Gebze genelinde hurdacılara satarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Gebze demir hurdası alanlar elinizdeki hurdayı geri dönüşüme kazandırma konusunda ihtiyacınız olacak hizmeti size sunar. Gebze demir hurdası alanlar ile iletişime geçeceğiniz durumda iletişim numaralarımız üzerinden bizi arayabilirsiniz. Adres bıraktıktan sonra hurda uzmanlarımız aynı gün hurdanızın bulunduğu alana gelir. Hurdalarınız burada yerinde değerlendirilir. Ardından yükleme araçlarımıza yüklenir ve tartım için götürülür. Tartım işlemi sonrasında değeri üzerinden hurda hesaplaması yapılır ve hurda ödemeniz yapılarak uzmanlarımız adresinizden ayrılır.

iletişim sayfamızdan form doldurarak veya 0505 004 07 02 numaramızdan bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Mesaj Gönder
Call Now ButtonHurdacıyı Ara