Hurdacıyı Hemen Ara 0505 004 07 02
info@gebzehurdaci.com 0505 004 07 02

Gebze Bakırlı Petek Hurdası

bakırlı petek

Bakırlı petekler birçok sektörde kullanılan önemli materyallerden birisidir. Aynı şekilde bakırlı petek hurdası da geri dönüşüm için önemli bir yere sahiptir. Firmamız bakırlı petek alımı yaparak geri dönüşüme tekrardan kazandırmaktadır. Bilindiği üzere bakırlı peteklerin bir diğer adı da radyatör olarak bilinmektedir. Otomobillerde sıklıkla görülebildiği gibi klima santrallerinde de karşımıza çıkmaktadır. Gebze bakırlı petek hurdası alımı yaptığımız için önceliğimiz bu gibi hurdalara yüksek fiyatlar vererek sizlere profesyonel bir hizmet sunmak istememizdir.

bakırlı petek
gebze hurda bakırlı petek

Hassas Tartım Yapıyoruz

Malumunuz insanlar artık hurda bakırlı petek satmak istediklerinde istenilen kiloda satamamaktadır. Çeşitli nedenlerle kilosu aşağıda gösterilerek karşı tarafa daha az bir ücret ödenerek alım yapılmaktadır. Bizler ise hassas tartım yaparak müşterinin gözü önünde elektronik tartı cihazlarımızla tartımı gerçekleştiriyor ve bakırlı petek hurdası alımını gerçekleştiriyoruz.

hurda bakırlı petek

Uzman Personellere Sahibiz

Firmamız Gebze’de bulunuyor olması nedeniyle bakırlı petek hurdası alımı yaparken bizi aramanız durumunda 30 dakika gibi kısa bir sürede alımı gerçekleştirmek üzere profesyonel ekip yönlendirmekteyiz. Satacak olduğunuz hurda bakırlı petek için gerçek fiyat neyse o sizlere sunulmaktadır. Buna göre uzman ekibimiz yerinde inceleme yaparak firesi gibi konular eksiksiz bir şekilde tespit edilebilmektedir Mesela; bir hurdacı çağırdınız ve bakırlı petek satmak istiyorsunuz örneğin bakırlı petek üzerinde ortalama 5kg civarında bir demir varsa bazı hurdacılar bu demirleri daha fazla göstermektedir. Bu da fiyatı düşürmek anlamına geliyor. Bunun tek nedeni aslında iyi bir uzman ekibin olmamasından kaynaklıdır. Bizim personellerimiz tek bir bakışta ne kadar demir olduğunu anlayacak kapasitede yıllardır hurdacılık sektöründe bulunan kişilerden ibarettir.

gebze hurda bakırlı petek alanlar

Adresinizden Teslim Alınır

Daha çok sanayi alanında karşımıza çıkan evsel hurdalar ile kıyaslanamayacak olan hurda bakırlı petek Gebze bölgesinden adresinizden tarafımızca alınır. Sanayilerde, otomobil tamirhanelerinden çoğunlukla çıkan oto radyatör hurdası alımı için 30 dakika gibi kısa bir sürede gelinir ve fiyat verilerek satın alınır. Hassas elektronik kantar ile tartımı yapıldığı gibi müşterilerimizin saygısını ve güvenini kazanmak adına müşterinin istediği herhangi bir kantara da girilebilmektedir. Bu tamamen müşterinin isteğine göre değişmektedir.

bakırlı petek hurdası resmi

Bizi Tercih Ederseniz Ne Kazanırsınız?

Esnaflık demek dürüstlük ve işini doğru, disiplinli bir şekilde yürütmek demektir. Gebze hurda bakırlı petek satmak istediğiniz zaman onlarca hatta yüzlerce hurdacı ile iç içe olabilirsiniz. Ancak bize hurda satmanız demek doğru ve disiplinli bir ticaret yapacaksınız demektir. Gerçek fiyatı verdiğimiz için sizi de memnun edeceğimizden asla şüpheniz olmasın. Firmamızın adresine ister kendiniz getirebilir, isterseniz bakırlı petek hurdası satmak için bizi çağırabilirsiniz. Kilosu, adet, sayısı kaç olursa olsun yerinde peşin ödeme yapılarak alımını gerçekleştirmekteyiz.

bakırlı petek hurda alımı

Bakırlı Petek Radyatör Hurdası ve Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm hem doğamız için hem de ülke ekonomisi için oldukça önemlidir. Sizler kullanılamayacak duruma gelmiş olan bakırlı peteği bize satarak dolgun bir ödeme alabilirsiniz. Bizler de gerekli olan ayrıştırma işlemlerini sağladıktan sonra geri dönüşüme kazandırmış oluyoruz. Bakırlı petek hem alüminyum, hem de bakır olarak kısmi olarak da üzerinde demir materyali taşımaktadır. Bu ayrıştırma işlemleri tamamen firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

bakırlı petek hurda fiyatları

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz, Yerimiz Nerede?

İletişim numaralarımızdan, mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Gebze ve civarı bölgelerde iseniz hızlı bir şekilde alım yapmak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Direkt olarak satacak olduğunuz hurda bakırlı petek fiyatı için whatsapp numaramıza resim görseli göndermeniz fiyat almanız için yeterlidir.

bakırlı petek fiyatı

Adresimiz ise Çayırova – Yenimahalle ‘de olup istediğiniz zaman iletişim kısmından Google Maps haritalara eklemiş olduğumuz adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

çayırova bakırlı petek

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Mesaj Gönder
Call Now ButtonHurdacıyı Ara