Hurdacıyı Hemen Ara 0505 004 07 02
info@gebzehurdaci.com 0505 004 07 02

Elektronik Kart Hurdası

İşlevsiz Eşyalarınızın Hurda ile İşlevsel Dönüşümü

Gebze, bulunduğu konum itibariyle hurda piyasasının yoğun olarak tempo tuttuğu bir alandır. Sanayisinin gelişmiş olmasının da bu sektöre katkısı büyüktür. Doğaya katkısının da büyük olduğu hurdacılık aslında daha da yaygınlaşması gereken bir faaliyettir. Büyük ev aletlerinden tutun da otomobilleriniz, bisiklet, teker gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşya hurda olmaya adaydır ve dönüşüme büyük yarar sağlarlar. Elinizde, kullanmadığınız veya artık işlevini yitirmiş olan ne varsa bir an önce hurdaya kazandırarak bu dönüşüm zincirinde yerinizi alabilirsiniz. Gebze hurdacı sizlere bu konuda gerekli bağlantıları sağlamaktadır.

Yaşama Artı Bir Destek

Hurdaya kazandıracağınız her bir alet veya eşya farklı alanlarda kullanılacak geri dönüşümlere çevrilmektedir. Daha az enerji harcayarak üretimini kolaylaştırdığınız materyaller sayesinde fark etmeden dünyanın yaşına bir yaş daha katmış olursunuz. Basite indirgenmiş fakat yaptığımız işte fazlaca değeri barındırıyoruz. Hurdacı deyip geçtiğimiz bu meslek alanının ucu tüm yaşamsal faaliyetlerimize dokunabilmektedir. Bizlere satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerinizin fiyatlarını ağırlıkları ve malzemeleri belirlemektedir. Bunun yanı sıra soyarak satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerde ciddi fiyat artışları gözlenmektedir. Şöyle ki; bizlere teslim edeceğiniz çamaşır makinenizin içerisindeki kabloları soyarak bakır olarak haliyle takdim etmeniz durumunda farklı fiyatlandırmalarla karşılaşabilirsiniz.

Elektronik Kart Hurdasında Dönüşümü

Teknoloji geliştikçe kullandığımız her ürün bir üst seviyeye taşınmaktadır. Hemen hemen her elektronik cihazımızın bir beyni vardır ve bu beyinler elektronik kartlar sayesinde oluşturulur. Bu oluşuma harcanan enerjiyi yarıya düşürmek için Gebze elektronik kart hurdası işini tek başımıza üstlenmekteyiz. Kartlar belirli sınıflara ayrılarak belirli rafinelere gönderilerek yeniden doğaya kazandırılmaktadır. Çalışanlarımıza elektronik kart hurdası konusunda da ayrıca eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sürekli güncellenmektedir. İşinin ehli ve tecrübeli kadromuzla her işin altından alnımızın akıyla kalkıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Web adresimizde sizlere verdiğimiz ufak bilgilendirmenin dışında merak ettiğiniz her ne ise bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Dönüşüme kazandırmak istediğiniz hurdalarınız için bizleri arayarak ürünleri kapınızdan almamıza yardımcı olacak bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey en kısa süre bize ulaşmak.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Mesaj Gönder
Call Now ButtonHurdacıyı Ara