Telefon Et 05398116756

Demir Hurdası

gebze hurda demir

Hurda Alımı

Gebze ve çevre bölgelerde uzun yıllardır hurda ticareti ve geri dönüşüm yapmakta olan firmamız sizlerin her türlü hurda işlerinizde yanınızda olmaktadır. Uzun yılların getirdiği deneyimliği profesyonel ekipman desteği sizlere sağlayarak, sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Gebze hurdacı olarak atık depolama ve toplama konusunda kaliteli ve titizlikle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Her türlü demir, alüminyum, plastik, bakır hurda alımını gerçekleştirmekteyiz. Kalite, güven ve titizlikten taviz vermeden siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her geçen gün daha da artırma amacı taşımaktayız. Takım çalışması ile yürüttüğümüz faaliyetlerimizle her geçen gün büyüyerek, daha fazla atık toplayarak ülkemize ve ekonomimize katkı sağlıyoruz. Hurda piyasanın en önemli biri sayılan Gebze’de birçok hurda alımı yapılmaktadır. Gebze’de ve yakınlarında yaşıyorsanız hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz.

Demir Hurdası Alıyoruz

Demir hurdası Gebze hurda sektöründe oldukça önemli paylardan birine sahiptir. Kolay bir geri dönüşümün olması ve demir metalinin birçok alanda kullanılması önemini daha da artırmaktadır. Hayatımızın hemen her alanında kullanılan demir metalinin bu sebeple geri dönüşümü de önemli olmaktadır. Amacımız demir gibi atıkların geri kazanılıp tekrar kullanılmasını sağlayarak ve kaynakların tükenmesini önlemektir. Büyük küçük demeden her türlü demir hurdası alımı yapmaktayız. İnşaat artığı, makine parçaları, araç demir parçaları, fabrika atığı demir hurdalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adresten Alım Yapıyoruz

Gebze ve yakınlarındaki ilçelerinden de olsanız bizlere ulaşmanız durumunda hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Alanında deneyimli personellerle sizlere hiçbir zahmet vermeden hurdalarınızı bulunduğu yerden alıyoruz. Şeffaf olarak ve sizlerin gözetiminde gerçekleşen hurda alımı neticesinde ölçümleri sizlerle birlikte alarak, en doğru ölçümü sağlanıyoruz.

Anında Nakit Ödeme Sağlıyoruz

Gebze Demir Hurdası her geçen gün değişen hurda fiyatlarına karşılık her zaman hurdalarınızı en güncel fiyattan satın almaktayız. Güncel demir fiyatlarını takip ederek sizlere en yüksek fiyatı sunuyoruz. Gebze’deki hurda firmalarından arasında ayrı bir yere sahip olan firmamız ödemeleri anında ve nakit olarak yapmaktadır. Hurdalarınız alınarak, ölçüm işlemi yapılır yapılmaz ödeme yapılır. Gebze’nin neresinde olursanız olun bizi arayın, demir hurdanızı gelip alalım, ödemeyi nakit olarak gerçekleştirelim.

Hurdacıyı Ara