hurda alüminyum

Alüminyum Hurdası

Gebze Alüminyum Hurda Firması

Alüminyum hurdası satın alan firma bu hizmetlerini kalite standartlarında devam ettirmektedir. Alüminyum, birçok sanayi kuruluşunda sürekli kullanılan malzemelerden bir tanesi olmaya devam etmektedir. Çoğu zaman içerisi çelik barındırsa da alüminyum olarak anılmakta ve alınıp satılmaktadır. Genel itibari ile adına tel alüminyum denilmektedir. Firma hurdacılık sektöründe işlem görmekle birlikte özellikle alüminyum alımlarında bulunmaktadır. Üzerinde çelik barındıran alüminyumlar ayrıştırma merkezlerinde birbirinden ayrılmaktadırlar.

Alüminyum Sat

Hurda piyasasının can damarı olarak bilinen Gebze’de işlemlerini sürdüren firma kaliteli hizmet anlayışı ile işlemlerini sürdürmektedir. Yoğun hizmet, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine kısa sürede ulaşmayı hedeflemiş olan firma süratle işlemlerini sürdürmekte ve kaliteli hizmet anlayışını benimsetmektedir.

Hurda ile Geri Dönüşüm

Hurda işlemlerinde can damarı olarak kabul edilen Gebze’de çalışmalarını sürdüren firmada pek çok hurda alım işlemleri ile kullanılmayan eşyalar geri dönüşüm için kabul edilmektedir. Gebze’ye yakın bir yerde yaşıyorsanız sizler de bir telefon ile hurda hizmetlerinden kolayca faydalanabilirsiniz. Eskimiş, işlevini yitirmiş eşyalarınızı getirin daha yüksek bir fiyat sizlere verilsin. İşe yaramadığını düşündüğünüz eşyalarınız kısa sürede değerlendirilmekte ve sizlere de bir fiyat verilmektedir. İstenmeyen ve yer kaplamaya devam eden eşyalarınızı değerlendirmenin bir fırsatı sizler için oluşturulmaya devam ediyor. Gebze’de bulunan hurda firması sayesinde sizler de işe yaramadığını düşündüğünüz eşyalarınızı geri dönüşüme kazandırarak doğaya da yardımcı olmuş olun. Aynı zamanda motor hurdası alımı yapan geri dönüşüm firmamız sert alüminyum alımı da gerçekleştirmektedir.

En Yakın Hurdacı

Bir telefon ile hizmetini ayağınıza kadar taşıyan firmaya ulaşmak sadece tuşlar kadar uzaklıkta bulunmaktadır. Gebze hurdacı size daha yakın olabilmek için hizmet kalitesini sürekli olarak arttırmaya devam etmektedir. 10 yıllık deneyimle birlikte daha kaliteli hizmetin kapılarını aralamaya devam ediyoruz. Kilo hesabına göre hurda alımı yaparak daha şeffaf bir hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Gebze alüminyum hurdası olarak kaliteli, müşteri memnuniyetini düşünen bir firma olarak sizlere ulaşmaya devam etmekteyiz. Sizler de kullanmadığınız ürünlerinizi kısa sürede değerlendirebilirsiniz.

Çevreye Dost Firma

Yaptığımız hurda hizmetleri ile çevreye dost bir hizmet sunmaya devam edilmektedir. Doğada kalan alüminyumları geri dönüşüme kazandırarak siz de bir çevreci olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir