akü hurdası

Akü Hurdası

Hurdacılık sektörünün öncüleri arasında olan Gebze hurdacı ilk günden beri öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız; hurda ve metal alımı sırasında müşterilerimize en iyi hizmeti en iyi fiyatla sunmaktadır. Sektörde edindiğimiz yeri uzun yıllar korumak ve çevremize sürekli fayda sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Bizimle çalışan müşterilerimizin memnuniyeti oldukça önemsemekteyiz. Hurda alım satım işlemlerinizde en güvenilir firmalardan biri olmaktayız. Hurdalar sizlerin istediği yerinden sökülür ve taşıma işlemi gerçekleştirilir. Tamamı sigortalı ve deneyimli personellerimizle işçilerimize hak ettiği değeri veriyoruz ve uygun çalışma ortamı sunuyoruz.

Hurda Akü Alımı

Akü Hurdası diğer hurda materyallere kıyasla çıkartılması ve işlenmesi zahmetli olmasından ötürü diğer hurda materyallerinden daha değerli bir konumda yer almaktadır. Belirli ömürleri olan akülerin kullanım kaynaklı ömrü bitmesi sonucunda bir takım işlemlere tabii tutularak tamamen kullanılamayacak haline gelince hurdaya ayrılır. Akü atıklarının toplanması, ayrışması ve geri dönüşüme kazandırılması çalışmalarını yürütmekteyiz. Paslanmaz hurdaları değerinde alarak nakit olarak ödemesini yapıyoruz. Hurda alım işlemlerini yapmakta olan firmamızla görüşüp elinizde bulunan hurdalar hakkında bilgi ve fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Hurda akülerinizi elden çıkartmaya karar verir vermez bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günün hangi günü veya saati fark etmezsiniz sizlere hizmet sunuyoruz. Hurdalarınızı istediğiniz yerden alıyor, sizlerle beraber ölçüm yaparak en yüksek fiyatı sizlere sunuyoruz. Ayrıca akü hurdası hakkında fiyat bilgisi öğrenmek isterseniz de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

En Yüksek Fiyat Garantisi

Sektördeki değişen ve farklılaşan fiyatlara rağmen biz hurdalarınız için sizlere her zaman en yüksek fiyat sunmaktayız. Sektörde öncü ve tercih edilen bir firma olarak müşterilerimize her zaman en geniş ürün çeşidi ile hizmet etmekteyiz. Dürüst ve ahlaklı çalışma prensibimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyetini sağlayıp karşılık güven geliştirip uzun vadeli işbirliği kurmayı hedefliyoruz. Gebze Akü Hurdası ailesi olarak her türlü hurda işlemleri için bizlerle iletişime geçebilir, en doğru ve yüksek fiyata hurdaları satabilirsiniz. Hem hurdaları sorunsuz bir şekilde elden çıkarmış hem de çevreye zarar vermemiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir