Motor Hurdası

Hurdalıklardaki Milli Servetlerimiz Firmamızla Geri Kazanılıyor

Gebze hurdacı firması olarak hurda sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Depolarınızda bulunan, iş yerlerinizin bir kenarına bıraktığınız ya da sanayide arka bahçesine hurda olarak ayırdığınız bütün metal hurdalarınızı satın alıyoruz. Hurda sektöründe son derece geniş pazar payına sahip olan ülkemiz hurda hizmetleri açısından çok büyük imkanlara sahiptir. Hurda sektörünün geniş pazar payı olanaklarından yararlanma konusunda çalışmalar yürüten firmamız en modern ekipmanları kullanarak sektöre ciddi katkı sağlamaktadır.

Müşteri Odaklı Cesur Atılımlar

Doğaya bırakılan maddelerin çevreye vereceği zararların bilincinde olan firmamız çevre için son derece hassas çalışmalar yaparak gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakabilmek için canla başla çalışmaktadır. Firmamız metal hurdaların ekonomiye yeniden kazandırılabileceği ve geri dönüştürülebileceği gerçeğini tüm çıplaklığıyla gözler önüne sermektedir. Gebze halkımız bu konuda her geçen gün daha da bilinçlenmekte ve bilinçli müşteriler olarak firmamıza destek çıkmaktadırlar.

Hurda Motor İletişim

Gebze bölgesinde metal hurda alım potansiyelini artıracak çalışmalara imza atmakta olan firmamız,  sektörde parmakla gösterilen, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Firma olarak her zaman müşterileri tarafından takdirle anılmayı başarmış olmanın verdiği özgüvenle cesur projelere imza atarak sektörde fark oluşturan başarıları çalışmaları gerçekleştirmektedir. Firmamız kapınıza kadar gelerek değerinde fiyatlarla sizi mutlu edecek uygulamaları otaya koymaktadır. Hurda alım satım konusunda müşterilerimize her zaman geniş imkanlar sunan bir firma olarak sektörde ulaşılması zor hedeflere ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Değerinde Hurda Alım Uygulaması

Geniş hurda hizmetleri ağına sahip olan firmamızda kullanım alanı oldukça geniş bir alana yayılmış olan elektrik motor hurdası hizmeti de verilmektedir. Elektrik motorların içindeki Alüminyum maddesinin geri dönüştürülmesinin doğaya vereceği olumlu yönleri düşünüldüğünde hurdaya ayrılmış elektrik motorların alım işlemlerinin ne kadar gerekli olduğu görülmektedir. Ekonomik olarak sizlere olan katkının yanında çevrede gereksiz yere bekletilen elektrik motorlarının kirliliğe sebep olmasına engel olunmuş olacağından dolayı Gebze elektrik motor hurdası alım işlemlerini titizlikle ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Firmamız hurda elektrik motor alımlarını en dolgun fiyatlarla yaparak Gebze halkının yanında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir