hurda bakır kablo

Kablo Hurdası

Eskiden Kalma Zorluklar Yok Olsun Diye Gebze Hurdacı Var

Geçmiş zamanla günümüz dünyası arasında en az beyaz ile siyah kadar farkların olduğu herkesçe kabul edilmektedir. Eski zamanlarda insanların gönül dünyalarını dolduran temel unsurlar duygu ve hissiyatlar olurken, günümüz dünyasında bu duygu dolu gönüllerin yerini maalesef madde almıştır. Nitekim günümüzde özellikle mutlu olmak için ısrarla başvurulan en bilindik yol maddeye olan bağlılığın da bir sonucu olarak eşya duyulan bağlılık ve bu bağlılığın gereği olarak ta mevcut eşyaların temin edilmesidir. Ne yazık ki çok kısa bir süre sonra alınmış olan bu eşyaların hiçbir anlam ifade etmediği anlaşılarak elden çıkarma yoluna gidilmekte veya bir köşede bırakılmaktadır. Peki, bu milli servet olarak görmemiz gereken nesneler ile ilgili yapılması gerekenler hususunda nasıl bir yol izlenmelidir?

hurda kablo

Hurda Sektörü Bu İşin Neresindedir?

Gebze hurdacı alanında çalışmalarımızı sürdürürken, yukarıda ifade edilen durumlar neticesinde ortaya çıkan atıl ürünlerin geri kazandırılması noktasında titiz bir şekilde hareket ettiğimizi ifade etmek durumundayız. Bunun yanında özellikle kentsel dönüşüm ve tadilat adı altında yenilenen binalarda ortaya çıkan birçok atıl malzemenin de ülke ekonomisine geri kazandırılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle özellikle eskimiş elektrik tesisatı ve benzeri durumlar neticesinde kullanılmayacak hale gelmiş kablo türü ürünlerin geri alınmak suretiyle değerlendirilmesi bizim için işletme prensipleri açısından büyük bir önem ve anlam taşımaktadır.

Alım Yaptığımız Ürünler

İşletme olarak özellikle kablo hurdası hizmeti vermekte olduğumuzu belirtmek isteriz. İnsanlarımız tarafından tercih edilen ve anlamda güven duyulan bir işletme konumuna gelmiş olmaktan aldığımız güç ve haz ile beraber Gebze kablo hurdası alanında işimizi ciddiyetle ve usulüne uygun şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Hizmet Anlayışımız

Hurda sektöründe hizmet veren bir işletme olarak, sizlerden aldığımız bilgilendirme ve talep işleminden sonra arzu ettiğiniz yerden istediğiniz koşullarda ülke ekonomisine direk katkı sunabilmek için geri dönüşüme kazandırmak maksadıyla hurda ürün alımı yapıyoruz. İşletmenin kendi dinamiklerini de göz önünde bulundurarak sizlere bu anlamda en doğru ve kaliteli hizmeti verebilmeyi amaçlıyoruz.

Hurda Kablo

Kablo, genelde elektrik ve elektronik alanında kullanılan, yalıtkan bir madde aracılığıyla üzerinin kaplandığı bir enerji taşıma parçasına denmektedir. Kablolar, insanların hayatında birçok alanında bulunan ürünlerden bir tanesidir. Kullandığımız elektrikli bütün cihazları düşündüğümüz zaman, hepsinin güç kaynağı elektrikli prizler aracılığıyla sağlanmaktadır ve bu da bizlere kablolar aracılığıyla ulaşmaktadır.

Hurda Kablo Nedir?

Hurda kablo, basitçe anlatmak gerekirse yukarıda tanıdığımız kabloların hurdalaşmış hallerine denmektedir. Yani kablolar, kullanım işlevlerini doldurdukları zaman kablo hurda haline gelerek doğaya bırakılmaktadır. Kabloların kullanım alanının genişliği dolayısıyla her sektör ve meslekten insanlar, bu kabloları doğaya bırakarak veya belediye çöplüklerine göndererek hem çevre kirliliğine yol açmakta, hem de dünyamıza zarar vermektedir. Kablolar ayrıştırılması zor parçalar oldukları için, insanlar kolay yolu seçerek bu şekilde kurtulmayı düşünmektedir.

Hurda Kabloyu Nasıl Kullanabiliriz?

Biz, Net Hurdacı olarak Gebze hurdacı sektöründe bu hurda kabloları toplayarak geri dönüştürülmelerine katkı sağlamaktayız. Kablolar, ayrıştırılması zor olan ürünlerden olsalar da geri dönüşüm sistemleri sağlayan sistemlerle geri dönüşüm süreçlerinde kullanılmakta ve bu süreçlerden sonra kablolardan değerli metaller elde edilebilmektedir. Bu sebeple de biz Net Hurdacı olarak, her noktadan ve bölgeden hurda kablo almaktayız. Aldığımız bu kabloların geri dönüşümde işlevli bir şekilde yer almalarını sağlayarak, hem çevrenin korunmasına yardım etmekte, hem de doğamız ve çevremiz için sürdürülebilir bir hizmet sağlamaktayız.

Firmamız ve Firmamızın Sektördeki Önemi

Net hurdacı olarak Kocaeli temelli çalışan firmamız, sadece hurda kablo alımında değil, birçok alanda faaliyet sürdürmektedir. Temel olarak hurda alımı yapan şirketimiz, birçok alanda daha hizmet vererek Türkiye ve Kocaeli’nde hurdacılık sektöründe önemli işlere imza atmaktadır. Bahsettiğimiz hurda kabloların geri dönüşümle kazandırılması da fazlasıyla önem verdiğimiz alanlardan birisidir. Geri dönüşüm sayesinde doğaya sağladığı katkının yerinin ve öneminin fazlasıyla farkında olan firmamız, aynı zamanda kablolardan elde ettiği yararlı metallerle de çeşitli alanlarda bu ürünleri kullanmaya devam edebilmektedir. Fiyat alanında da dikkat çeken işletmemiz, hurda kabloların alımında sizler için iyi fiyat sunarak kabloları yeniden gündelik hayata kazandırmaya devam etmektedir.

Hurdacıya Sıkça Sorulan Sorular

Kablo Hurdası Kilosu Ne Kadar? Hurda Kablo Alımı Yapıyormusunuz? Hurda Kablo Alımını Nasıl Yapıyoruz? Hurda KAbloyu Biz Getirsek Fiyat Yükselir mi? Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz? Hassas Tartım Yapıyor muyuz? Hurda Kablo Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz? Hangi Bölgelerden Hurda Kablo Alıyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir